Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Новини відділу освіти

 

 

 

 

Семінар вчителів зарубіжної літератури

Дата створення: 09:35 23.11.2018

 22 листопада 2018 року відбувся районний семінар вчителів зарубіжної літератури на тему: «Ключові компетентності на уроках зарубіжної літератури». Досвідом роботи з колегами охоче поділились словесники Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ступенів В.А.Терещук та Л.П.Маційовська. Семінар розпочався із презентації методиста РМК Савончак Р.Г., яка наголосила на шляхах формування ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури. Директор школи, учитель Терещук В.А. поділилась досвідом роботи з учнями у 5-8 класах, де вона виховує і розвиває компетентності школярів. Маційовська Л.П. продемонструвала відеоурок на природі, що допомагає виховувати в школярів здоров’язберігаючі компетентності. А «Мереживо гарного настрою», підтвердило думку про те, що інноваційні форми роботи – це успіх у формуванні ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури.  

Засідання Школи методичного менеджменту

Дата створення: 11:08 20.11.2018

 16 листопада 2018 року на базі райметодкабінету відбулося засідання Школи методичного менеджменту керівників та заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи (стаж роботи на посаді до 10 років). Заняття проходило у формі тренінгу.

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА – ЦЕНТР ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ

Дата створення: 15:57 09.11.2018

Саме під таким гаслом з 1 по 31 жовтня 2018 року в Україні проходив щорічний Місячник шкільних бібліотек, який був присвячений  100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського.  З метою залучення учнівської молоді до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до культурної та історичної спадщини України в закладах загальної середньої освіти Теребовлянського району, Іванівської, Микулинецької та Золотниківської ОТГ було проведено багато цікавих та змістовних заходів:

Нарада директорів закладів дошкільної і загальної середньої освіти

Дата створення: 10:32 27.09.2018

З першого питання слухали: Сурмай Л. О.  – завідувач Теребовлянського районного методичного кабінету про атестацію педагогічних працівників як складову управлінської діяльності

Спортивне свято педагогів

Дата створення: 09:22 25.09.2018

Теплого сонячного осіннього дня 23 вересня 2018 року Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно зустріла команди шкіл для проведення районних змагань серед працівників закладів загальної середньої освіти. У районному спортивно-масовому заході взяли участь команди Буданівської, Дружбівської багатопрофільної, Кобиловолоцької, Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів, Теребовлянського навчально- виховного комплексу, Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру. До них приєдналися вчителі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., Заздрістської, Ладичинської ЗОШ І-ІІ ст. і НВК «Варваринська ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок». Відкрив змагання директор Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександр Поліщук. Учасників змагань благословив єпископ Тернопільсько - Теребовлянської єпархії УПЦ КП владика Павло (Кравчук). Привітали учасників змагань начальник відділу освіти райдержадміністрації Йосип Кацан, сільський голова Ігор Титан, голова районної організації профспілки працівників освіти Дмитро Слободянюк. Загальне керівництво змаганнями здійснював організаційний комітет, до складу якого ввійшли т.в.о. начальника відділу культури і туризму, спорту та охорони здоров’я РДА Ігор Мудрик, завідувач райметодкабінету Людмила Сурмай, методист з фізичної культури Володимир Карашівський.

Методичне консультування керівників міжшкільних методичних об’єднань вчителів історії та правознавства

Дата створення: 11:34 24.09.2018

                   18 вересня 2018 року у відділі освіти методистом Теребовлянського  РМК Недокус Н.Т. проведено методичне консультування керівників  міжшкільних методичних об’єднань вчителів історії  та  правознавства, в якому взяли участь Найчук О. О. (Микулинецька опорна ЗОШ І-ІІІ ст.), Медвідь Л.Я. (НВК «Варваринська ЗОШ І-ІІ ст.-сад»), Бельзецький І.М. (Вишнівчицька опорна ЗОШ І-ІІІ ст.), Маловський А.С. (Буданівська ЗОРШ І-ІІІ ст.). 

Колегія відділу освіти «Концепція «Нова українська школа» - перші кроки реалізації системи освіти Теребовлянщини»

Дата створення: 08:45 04.09.2018

Навчатися і навчати по-новому! Таким гаслом керувалися всі присутні на колегії районного відділу освіти Теребовлянської РДА, що пройшла на базі Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів 30 серпня 2018 року. В  роботі колегії взяли участь директори закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району, Микулинецької, Іванівської та Золотниківської ОТГ, заступник голови з гуманітарних питань Золотниківської сільської ради  Кузьменюк О.І., спеціаліст з питань освіти та гуманітарного розвитку Іванівської сільської ради Любович А.В. Привітали учасників колегії голова райдержадміністрації Ништа Ю.М., заступник голови районної ради Трапова О.М. та  голова Микулинецької селищної ради  Осіпчук П.І. Начальник відділу освіти  Йосип  Кацан доповідав про реалізацію концептуальних засад Нової української школи у районі. Він охарактеризував  розпочату реформу як таку, що дає нові можливості для розвитку і підвищення своєї конкурентоспроможності здобувачам освіти, освітянам та закладам освіти. У школах   проводиться відповідна робота щодо забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти. Ефективність  реалізації концептуальних засад Нової української школи  досягається за умови партнерської взаємодії всіх учасників освітнього процесу.

Вступники мають самостійно розраховувати бал атестата

Дата створення: 11:24 23.06.2018

Випускникам шкіл, які цього року вступатимуть до вишів, необхідно самостійно розраховувати середній бал атестата. Відповідне роз'яснення надано Міністерством освіти і науки.

Навчання завершилося!!!

Дата створення: 15:40 11.06.2018

З 4 до 8 червня 2018 року проходила третя очна сесія для вчителів початкових класів, які навчатимуть 1 клас у 2018-2019 навчальному році. До 4 червня всі вчителі завершили онлайн - навчання на освітній  платформі  ed-era.com/nus та отримали сертифікати.