Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Районний семінар-тренінг вчителів інформатики

Згідно з планом роботи районного методичного кабінету та з метою підвищення фахової майстерності вчителів інформатики 23 грудня 2019 року в актовій залі відділу освіти Теребовлянської РДА  відбувся семінар вчителів інформатики  району, Іванівської та Микулинецької ОТГ «Формування інформаційно-цифрової компетентності учнів на уроках інформатики».

Підготували та провели семінар вчитель інформатики НВК «Варваринська ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» Оксана Гаврищук та методист райметодкабінету Лілія Клачко.

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася Людмила Сурмай, завідувач Теребовлянського районного методичного кабінету. Вона наголосила на актуальності вибраної тематики семінару в умовах інформатизації освіти.

 Вчитель інформатики Оксана Гаврищук продемонструвала учасникам семінару презентацію про навчальний заклад.

Лілія Клачко, методист з інформатики, у формі презентації розкрила питання щодо інформатизації освіти, формування цифрової компетентності вчителя та учня в умовах Нової української школи.

 Під час практичної частини семінару Оксана Гаврищук поділилась досвідом роботи з питання «Формування інформаційно-цифрової компетентності учнів на уроках інформатики», продемонструвала фрагменти уроків у 5 класі «Використання мережі Інтернет для навчання».

Під час семінару Лілія Клачко провела тренінг «Гра з ЛЕГО - механізм партнерської взаємодії педагога з учнями». Тренінг відбувся у формі змагань між командами вчителів. Метою тренінгу було показати педагогам безмежні можливості використання конструктора ЛЕГО «Шість цеглинок» з учнями на уроках інформатики.

Під час круглого столу учасники  поділилися враженнями від семінару.

 « повернутися до списку новин