Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Семінар керівників закладів загальної середньої освіти

24 грудня 2019 року на базі Струсівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С. Будного проведено семінар директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Формування успішної компетентної особистості за умов сільської школи».   Розпочався семінар із привітання учасників семінару учнями школи  разом з педагогом - організатором Любов Гривняк.

Завідувач райметодкабінету Людмила Сурмай розповіла про професійну компетентність педагогів: управління процесом формування; освітні оцінювання: сьогодення та перспективи.

 

Цікаво та змістовно у   формі презентації директор школи Юрій Лавринів  представив здобутки та функціонування   навчального закладу, поділився досвідом роботи педагогічного колективу з формування успішної особистості; директор Струсівського МНВК  Володимир Товарницький ознайомив з  технологіями організації профільного навчання учнів у міжшкільному навчально - виробничому комбінаті.

Професійно провела тренінг заступник директора з навчально-виховної роботи Струсівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.Будного Наталія Маланчук  «Управлінська компетентність керівника закладу освіти», який розвинув вміння працювати в команді, підвищив комунікативні навички керівників  шкіл. Під час тренінгу використовувалася робота в парах, інтерактивні вправи, мозковий штурм, дискусії тощо.

Учасники семінару із задоволенням подивилися новорічне театралізоване дійство «Живуть традиції донині у нашій шкільній родині», яке майстерно підготували  творчі педагоги та учні закладу.

В ході семінару вироблено практичні рекомендації для використання в управлінській діяльності. Начальник відділу освіти Йосип Кацан підвів підсумки семінару.« повернутися до списку новин