Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю.

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю.

     Міжнародний день людей з інвалідністю привертає увагу до проблем цих людей, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

?Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно осіб з інвалідністю, прийнятою Генеральною Асамблеєю в 1982 році і названа Десятиліттям осіб з інвалідністю.

На сьогодні рівень інвалідізації мешканців планети становить більше 1 мільярда людей, або 15 відсотків населення Землі.

      У  закладах загальної середньої освіти району  проведено виховні години, години спілкування, бесіди: «Відкрий серце для добра», «Що означає бути людиною?», «Людина починається з добра», «Що значить бути добрим», «Твори добро, бо ти – людина», «Я вірю в силу доброти», «Добра людина – вихована людина», «Ти знаєш, що ти людина?», «Що ти можеш зробити для інших людей», з метою привернення  уваги до проблем цих людей, захисту їхньої гідності.

     У Дарахівській ЗОШ І-ІІІ ст.. організований перегляд тематичних мультфільмів, проводилася екскурсія звичними шкільними коридорами з закритими очима.« повернутися до списку новин