Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Засідання районного МО вихователів та музичних керівників дошкільних навчальних закладів

          17 серпня 2017 року  в актовому залі відділу освіти відбулося  засідання   районного МО вихователів  та музичних керівників  дошкільних навчальних закладів.

 Відкрили  засідання Кубашек С.С., методист з  дошкільної освіти,  Данилюк А.І., керівник  районного МО вихователів . 

          На засіданні   районного МО   розглянуто питання «Про підсумки організації методичної роботи з  педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 н.р. і завдання на поточний навчальний рік» та «Організаційно – методичне забезпечення змісту  дошкільної освіти у 2017/2018 навчальному», з якими виступили  Кубашек С.С., методист з дошкільної освіти і Данилюк А. І., вихователь методист, керівник МО.

              В роботі засідання  взяли участь   Кацан Й.П., начальник відділу освіти і Сурмай Л.О., завідувач райметодкабінету. У своєму виступі начальник відділу освіти наголосив на основних завданнях в галузі дошкільної освіти, забезпеченні різнобічного розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, створення фундаменту успішності дитини в  умовах Нової   української школи.  Сурмай Л.О.  звернула увагу на    питанні вдосконалення професійної компетенції працівників  дошкільних установ в умовах реформування системи освіти, структурі методичної роботи з працівниками дошкільних установ, які підпорядковані районному методичному кабінету.

               Методист з дошкільної освіти Кубашек С.С.   прокоментувала учасникам   засідання МО  інструктивно -  методичні рекомендації   МОН України  щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 н.р.

               Підсумки   засідання підвели методист з дошкільної освіти райметодкабінету  і керівник  районного МО вихователів.« повернутися до списку новин