Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Семінар завідувачів закладів дошкільної освіти

       24 грудня 2019 року на базі Струсівського закладу дошкільної освіти відбувся семінар завідувачів закладів  дошкільної освіти району, Іванівської та Микулинецької ОТГ на тему: «Використання  предметно – ігрового  середовища в  освітньому процесі   з дітьми дошкільного віку».

       Учасники заходу  переглянули  новорічне дійство «Черевички для Оксанки», яке презентували вихованці закладу.

      Завідувач Струсівського ЗДО Наталія Лах представила свій досвід роботи  з  використання  предметно – ігрового середовища   в освітньому процесі   з дітьми дошкільного віку. Також ознайомила учасників з ігровим обладнанням у групах , роздатковим та демонстраційним матеріалом та способами його використання у практичній роботі з дошкільниками. 

      Методист РМК  Оксана Трендовацька провела тренінгове  заняття  на тему: «Запалюючи інших – не згоріть самі». Під час тренінгового заняття цікавими були вправи, які сприяли емоційному розвантаженню. В ході семінару були використані методи   арт- терапії та ароматерапії.

       Практичний психолог Дружбівського ЗДО «Оленка» Віра Мудрик ознайомила завідувачів з особливостями професійного та емоційного вигорання педагога,  надала практичні рекомендації щодо  розвитку   вмінь  та навичок  подолання негативних наслідків стресових ситуацій.

         Семінар-тренінг відбувся на високому науковому і методичному рівні, був інформаційно та наочно насиченим. Захід пройшов в атмосфері творчої співпраці, взаєморозуміння та партнерства.

 

 

                             



« повернутися до списку новин