Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Засідання науково-методичної ради

28 лютого 2020 року відбулося засідання науково-методичної ради райметодкабінету,  на якій розглядався досвід роботи учителів,  які атестуються на присвоєння педагогічних  звань « учитель- методист»,   «старший учитель»  та «старший вихователь».

         Це сучасні, творчі учителі,  зі значним багажем знань, які володіють різними методиками навчання та якісно застосовують свої вміння в освітньому процесі.

       Досвід роботи учителя основ християнської етики Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів Дрипки Надії  Миколаївни з проблеми  «Використання інноваційних технологій навчання на заняттях основ християнської етики як шлях до особистісно зорієнтованого навчання» та  вчителя музичного мистецтва Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів Гарматія Романа Ярославовича з проблеми «Формування вокальних навичок  учнів на уроках музичного мистецтва засобами українського фольклору» представила директор Зоряна Шафранська ;  учителя української мови та літератури Кобиловолоцької  ЗОШ І-ІІІ ступенів Поліщук Марії Михайлівни з проблеми «Розвиток творчого мислення школярів у процесі вивчення української мови та літератури» представила заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Галянта. Завідувач Микулинецького дитячого – ясла садка «Веселка» Віра Кравчук, вихователь-методист Алла Данилюк представили  досвід роботи вихователів: Терлецької  Інни Іванівни з проблеми «Творчий розвиток дошкільнят через конструктивну діяльність»; Хомин Любові Михайлівни з проблеми «Формування  життєвої компетентності дошкільника та готовності до навчання в школі через партнерську взаємодію вихователь – діти – батьки»;

Романишин Олени Олександрівни з проблеми «Формування національно-патріотичної компетентності дошкільників засобами інтегрованої технології».

 

          Підвела підсумки  завідувач райметодкабінету Людмила Сурмай. В ході засідання вироблено практичні рекомендації для використання в управлінській діяльності.« повернутися до списку новин