Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Методичне об'єднання шкільних бібліотекарів

01 березня 2019 року відбулась зустріч бібліотекарів закладів освіти, які знаходяться у ідпорядкуванні відділу освіти Теребовлянської РДА.

Із питанням «Перехід на УДК» виступила голова методичного об’єднання, бібліотекар Теребовлянського НВК,    Субчак Н.В., яка надала для колег тематичну консультацію та поділилась особистим досвідом щодо запровадження системи УДК у шкільній бібліотеці.

Про «Організацію та проведення Місячника шкільних бібліотек», який цьогоріч був присвячений 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського та проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку особистості», розповіла Предик М.М., бібліотекар Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст.. Усі члени методичного об’єдання мали змогу переглянути фотоколаж проведених заходів.

Кулян Н.А., бібліотекар Микулинецької ОЗОШ І-ІІІ ст.  представила колегам мозаїку книг-ювілярів 2019 року «Ювілейний книгоград».

У заключній частині виступила методист з бібліотечних фондів відділу освіти Теребовлянської РДА з питанням «Замовлення підручників для 2, 6 та 11 класів». Михалків М.З.  ознайомила бібліотечних працівників  з етапами замовлення навчальних книг та інструкціями щодо роботи у програмному забезпеченні КУРС:Школа. Також методист надала інформацію про стан забезпечення підручниками учнів 1, 5, 10 класів, які отримувались протягом 2018 року.

На завершення шкільним бібліотекарям було роздано методичну літературу, закуплену відділом освіти, яка є необхідною для роботи із системою УДК.

    

     


 

 « повернутися до списку новин