Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

20 березня 2017 року у Заздрістській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар-практикум вчителів основ християнської етики

20 березня 2017 року у Заздрістській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар-практикум вчителів основ християнської етики на тему: «Формування духовної особистості на засадах традиційних цінностей українського народу».

 

 

 

Директор школи Шеліга О.П. привітала учасників семінару і поділилась досвідом роботи за проектом «Школа Духовності», ознайомила із діяльністю педагогічного колективу щодо формування духовних цінностей школярів в системі навчально-виховного процесу. Недокус Н.Т., методист районного методичного кабінету, у своєму виступі «Про забезпечення якості навчально-виховного процесу шляхом використання національно-культурних традицій» зазначила, що саме християнська етика в даний час є не що інше, як опора моральності, а не тільки здобуття певних знань. Важливим у вихованні є те, щоб навчити дитину з допомогою правильної системи цінностей розрізняти добро і зло, опираючись при тому на християнські цінності і чесноти, які завжди були притаманні українцям.

Своєю педагогічною майстерністю поділилась учитель основ християнської етики Гуменюк А.М. під час проведення заняття у 4 класі «Вчимося мудрості». Разом з вчителем та учнями присутні «вирушили» у мандрівку стежинами добра та милосердя. Діти щиро ділилися своїми добрими вчинками. Учасники семінару стали глядачами виховного заходу під назвою «Йосиф Сліпий: велич духу та незламність волі», присвяченого 125-й річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

Завдяки розповідям та віршованим рядкам, які підготували учні спільно із вчителем, присутні дізналися про біографію, духовну діяльність, арешт і засудження Йосифа Сліпого до заслання. У виступах звучали слова про вільний дух та сильну непохитну віру Патріарха в рідну Церкву та Україну. Учителі щиросердечно подякували організаторам та учням за участь у заході і спільне вшанування пам’яті Йосифа Сліпого. Висловили надію і сподівання, що життєвий приклад, даний нам Патріархом Йосифом, стане поштовхом до духовного зростання.

Також учителі основ християнської етики відвідали музей-садибу Йосифа Сліпого.« повернутися до списку новин