Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

29-30 ТРАВНЯ 2017 Р. ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

З метою виховання в дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я  29-30 травня 2017 р. на базі Струсівської санаторної школи-інтернату відбувся районний  етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).              

Учасників гри благословив та освятив отець Михайло Рожаловський.

Право підняти Державний Прапор України мав честь учасник АТО Анатолій Цісик.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих під час Революції Гідності та проведення антитерористичної операції на сході України.

Участь у відкритті змагань взяли: голова Теребовлянської райдержадміністрації Ништа Ю.М., голова Теребовлянської районної ради Смільський І.М., начальник відділу освіти райдержадміністрації Кацан Й.П., сільський голова Бойко Р.Б.

Також усіх присутніх привітали учні Струсівської санаторної школи-інтернату.

У цьогорічній грі «Сокіл» («Джура») взяли  участь 36 команд  (близько 300 учнів) навчальних закладів району, Золотниківської, Іванівської, Микулинецької, Теребовлянської ОТГ («Сокіл» - 11, «Джура» - 25).

У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники гри  продемонстрували  свої знання, вміння і практичні навики у видах: «Таборування», «Стройовий впоряд», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник»,  «Топографічна підготовка», «Тактична підготовка», «Неповне розбирання та складання АК» та «Відун».

Результати гри  «Джура»:
І місце - команда Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – команда ОЗ  «Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;
ІІІ місце – команда Теребовлянського НВК.

Результати гри «Сокіл»:
І місце - команда Теребовлянського НВК;
ІІ місце – команда Дарахівської  ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – команда Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.

З 12 по 16 червня 2017 р. в Шумському районі на обласному етапі гри «Сокіл» («Джура») Теребовлянський район представлятимуть команди-переможці  Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ст. та Теребовлянського НВК.

Відділ освіти райдержадміністрації  дякує за співпрацю Кирилюку В.М., директору Струсівської санаторної школи-інтернату, який доклав максимум зусиль у  підготовці й проведенні змагань,  забезпеченні матеріально-технічної бази, необхідної для таборування учасників гри.


 « повернутися до списку новин