Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Впровадження SТEM освіти

05 березня 2017 року 20 вчителів інформатики Теребовлянського району під керівництвом методиста райметодкабінету Малиш О.О. побували на кафедрі інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Завдяки співпраці кафедри та освітян  педагоги мали змогу ознайомитись із роботою SТEM-центру, історією створення комп’ютерної техніки, із технологією 3D-друку. Вчителі також взяли участь у тренінгу, який розроблений Міжнародним тренінговим центром «Освітня інноватика», який діє при кафедрі. Під час тренінгу вчителі набули теоретичних та практичних навичок з основ комп’ютерного моделювання, що дуже корисно з огляду вимог сучасності та буде розглядатись у курсі інформатики  9 класу за новою програмою з інформатики.

Вчителі району вдячні завідувачу кафедри інформатики та методики її викладання, доценту Балик Н.Р. за сприяння в роботі. Відвідання музею комп’ютерної техніки дозволило перенестися з минулого в майбутнє. Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформатики та методики її викладання Мартинюк С.В. ознайомив вчителів з  комп’ютерною технікою ХХ століття та найновішою.    

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та методики її викладання Барна О. В. провела для вчителів тренінг.

Така співпраця між вчителями і науковцями допомагає впроваджувати в практику роботи вчителя інноваційні  технології.« повернутися до списку новин