Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

«…Бо хто за що, а ми за незалежність..»

З ініціативи відділу освіти районної державної адміністрації,районної профспілкової організації працівників освіти, районної організації «Просвіта» 20 лютого 2019 року було проведено літературні читання  «…Бо хто за що,а ми за незалежність…»,

приурочені Небесній Сотні та воїнам АТО.

Метою заходу було віддати шану захисникам України, а учасники мали можливість зачитати власні твори.

Бажання взяти участь у літературних читаннях і  відзначити 5 річницю подій на Майдані та вшанувати воїнів АТО виявили 11 школярів із чотирьох навчальних закладів (Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., Дружбівська ЗОБШ, НВК «Варваринська ЗОШ І-ІІ ст..-дитячий садок», Різдвянська ЗОШ І-ІІ ст..), чотири учасники представляли Теребовлянський коледж культури і мистецтв.

Ніхто не залишився байдужим,слухаючи дитячу поезію чи прозу. Сльози наверталися від сповіді Лілії Левицької та щирого слова про Маму Героя Христини Кравчук (Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст..), а поезія про учасника АТО Андрія Мазура, прочитана Горбаль Іриною, Воробель Іриною, ученицями НВК «Варваринська ЗОШ І-ІІ ст.- дитячий садок», в якій навчався герой, нагадала про сьогоднішні дії на Сході. Поезія вчителя Різдвянської ЗОШ І-ІІ ст. Вертепної О.М., яку інсценізували учні школи Цісик Юлія та Дендор Віталій, продемонструвала розуміння і відданість обов’язку.

Студенти коледжу культури Колодій Андрій, Бурка Любов, Західна Ірина, Звіжинська Ольга своїми творами звернулися до присутніх із закликом-ніколи не треба забувати тих,хто захищає Батьківщину.

Разом із учнями 19 педагогічних працівників із 11 навчальних закладів взяли участь в Літературних читаннях. Окремі твори вчителів покладено на музику і було  виконано авторами.

До присутніх учасників читань із власним баченням сучасної історії України та значимості Революції Гідності, АТО звернулися Кацан Й.П., начальник відділу освіти Теребовлянської райдержадміністрації, Слободянюк Д.М., голова районної профспілкової організації працівників освіти,

 

Ништа Ю.М., голова Теребовлянської районної державної адміністрації, Смільський І.М., голова районної ради,

Кравець О.Ю., підполковник, військовий комісар,

волонтери, учасники Революції Гідності Микола Шевчук, Олексій Стадник, Богдан Гнатюк, голова  районного відділення  Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

У поетичних та прозових творах автори, учасники Літературних читань «…Бо хто за що,а ми за незалежність», згадували Небесну Сотну,земляків –атовців,які захищали Україну  і загинули в боях на Сході.

Літературні читання власних творів доводять, що учні та вчителі шкіл району люблять свій край, Батьківщину.

      

      

Віримо - скоро на нашій землі «…врага не буде супостата,а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі..»

 « повернутися до списку новин