Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Нарада відповідальних з питань реєстрації для участі ЗНО-2020

29 січня 2020 року в актовій залі відділу освіти відбулася нарада щодо реєстрації  на зовнішнє незалежне оцінювання учнів 11-х класів, випускників закладів загальної середньої освіти.

У заході взяли участь педагогічні працівники,  відповідальні за зовнішнє незалежне оцінювання району, Іванівської, Микулинецької та Теребовлянської ОТГ.

Завідувач районного методичного кабінету Людмила Сурмай розповіла про актуальність ЗНО в 2020 році, результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Методист, відповідальний за ЗНО, Лілія Клачко ознайомила  учасників наради з процедурою реєстрації на ЗНО-2020, нормативно-правовим забезпеченням зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА у 2020 році.

Головний спеціаліст відділу освіти Теребовлянської ОТГ Оксана Страхоцька зосередила увагу присутніх  щодо заповнення заяви та форми списку осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасникам наради наголосили на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в навчальних закладах освіти, серед батьківської громадськості, випускників з питань організації та проведення ЗНО - 2020.

Усі учасники заходу отримали інформаційні буклети щодо процедури реєстрації на ЗНО - 2020 та зразки заповнення документів.

 « повернутися до списку новин