Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Онлайн-нарада для керівників закладів дошкільної освіти Теребовлянського району, Микулинецької та Іванівської ОТГ

29 травня 2020 року для керівників закладів дошкільної освіти Теребовлянського району, Микулинецької та Іванівської ОТГ відбулася онлайн-нарада з використанням програми  Skype.

Наталія Яцух, головний спеціаліст відділу освіти Теребовлянської РДА, ознайомила керівників  з порядком денним наради та висвітлила питання щодо необхідності відкриття закладів дошкільної освіти в районі.

Віктор Гудзь, завідувач дезинфікаційним відділом Теребовлянського районного відділу ДУ «ТОЛЦ МОЗ України»,  наголосив на важливості підготовки  приміщень та територій ЗДО до прийому дітей, проведення  дезінфекції та акарацидної  обробки  території від кліщів, комах.

Людмила Бліщ, фахівець санітарного відділу державного нагляду за дотриманням державного законодавства у ГУДПСС в Тернопільській області, ознайомила керівників з Постановою Міністерства охорони здоров’я  від 21 травня 2020 року  № 25 «Про  дотримання типових рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)» .

Оксана Трендовацька , методист комунальної установи  «Теребовлянський районний методичний кабінет»,  довела до відома керівників рекомендації МОН України  «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти та психологічного супроводу дітей в період карантину».« повернутися до списку новин