Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Відбулася нарада для керівників ЗЗСО Теребовлянського району

08 липня 2020 року для керівників закладів загальної середньої освіти відбулася нарада.

Йосип Кацан, начальник відділу освіти  РДА, ознайомив з порядком денним наради керівників ЗЗСО та розповів про підготовку закладів освіти району до початку 2020-2021 навчального року, забезпечення освітнього простору Державного стандарту початкової освітиНова українська школа.

З цим питанням виступив Михайло Новосад, завідувач Теребовлянського районного методичного кабінету бібліотечних фондів, засобів навчання та соціального розвитку установ освіти, що перебувають на  наступних посадах.

Наталія Яцух, доповнила з питань формування перспективної мережі та наповнюваності дітей, кількості дітей у 1 класах у 2020-2021 н.р. Уточнені дані по кількісті дітей шкільного віку, які приступлять до навчання в новому навчальному році, в цілому по школах: 121 учень і укомплектовано 8 класів.

Також, Йосип Кацан, ознайомив керівників з  організацією відпусток в літній період часу для працівників закладів освіти району, на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19).

Інформацію про проведення дослідження готовності закладів загальної середньої освіти до функціонування в умовах пандемії довів  начальник відділу освіти.

Лілія Клачко, методист комунальної установи "Теребовлянський районний методичний кабінет", провела навчання для керівників шкіл щодо роботи у програмі «Курс:Школа» для проходження опитування щодо функціонування закладів загальної середньої освіти в умовах пандемії.

Наталія Яцух акцентувала увагу керівників на виконанні листа МОН від 22.06.2020 року №1/9-338 «Щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019-2020 навчального року». Усім здобувачам освіти необхідно видати свідоцтва про здобуття загальної середньої освіти.

Йосип Кацан підвів підсумки наради.

 

 

 

 « повернутися до списку новин