Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

23.05.2017 року в актовому залі відділу освіти відбулася районна інструктивно - методична нарада

23.05.2017 року в актовому залі відділу освіти відбулася  районна інструктивно - методична нарада - семінар завідувачів дошкільних навчальних закладів і директорів навчально – виховних комплексів «школа – дитячий садок».

Тема проведення: «Про  організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у дошкільних  навчальних закладах  району у 2017 році».         

Відкрив нараду - семінар  Кацан Й.П., начальник відділу освіти. У своєму виступі начальник відділу освіти наголосив на основні завдання   законодавства України в галузі дошкільної освіти і організації літнього  відпочинку  та оздоровлення дітей у дошкільних  навчальних закладах  району у 2017 році,  забезпеченні різнобічного розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей.  Головний бухгалтер  централізованої бухгалтерії при відділі освіти  Бескупович Н.В. зупинилася на питаннях фінансування літньої оздоровчої кампанії в закладах освіти , що фінансуються з районного бюджету.

23.05.2017 року в актовому залі відділу освіти відбулася  районна інструктивно - методична нарада - семінар завідувачів дошкільних навчальних закладів і директорів навчально – виховних комплексів «школа – дитячий садок».

Тема проведення: «Про  організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у дошкільних  навчальних закладах  району у 2017 році».         

Відкрив нараду - семінар  Кацан Й.П., начальник відділу освіти. У своєму виступі начальник відділу освіти наголосив на основні завдання законодавства України в галузі дошкільної освіти і організації літнього  відпочинку  та оздоровлення дітей у дошкільних  навчальних закладах  району у 2017 році,  забезпеченні різнобічного розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей.  Головний бухгалтер  централізованої бухгалтерії при відділі освіти  Бескупович Н.В. зупинилася на питаннях фінансування літньої оздоровчої кампанії в закладах освіти , що фінансуються з районного бюджету. Кубашек С.С.. методист з дошкільної освіти   висвітлила питання  методичного забезпечення організації літнього відпочинку і оздоровлення дітей у дошкільних  навчальних закладах  району у 2017 році продемонструвала з даного питання   методичний вісник « Плануємо літнє оздоровлення в дошкільному навчальному закладі»

Явна І. А. лікар з гігієни  районної служби Держпродспоживнагляду  наголосила  на питання дотримання санітарно – епідемічних норм під час літньої оздоровчої роботи з дітьми, Демборинська О.В., методист з охорони праці  методичного кабінету соціального розвитку - безпеки життєдіяльності дітей та працівників ДНЗ в літній період.

У рамках семінару було організовано роботу «Круглого столу». Досвідом  роботи з  питань організації  літнього оздоровлення і відпочинку дітей поділилися:

Роль керівника в підготовці й організації літньої оздоровчої кампанії
                          Кравчук В.П., завідувач  Микулинецьим ясла – садком
                          Лучка О.П., завідувач   Дружбівським ясла – садком

Психолого - педагогічні аспекти забезпечення літнього оздоровлення дітей.    
                   Лах Н.Б., завідувач Струсівським ясла – садком
Дотримання санітарних вимог в ході проведення загартувальних процедур з дітьми  під час літньої оздоровчої кампанії.
                            Бурка І.Б.,завідувач   Золотниківським  дитячим садком    

Всі учасники семінару отримали  в електронному варіанті пакет документів з питань організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у дошкільних  навчальних закладах  району у 2017 році.              

Підсумки  робити підвела Кубашек С.С.. методист з дошкільної освіти райметодкабінету.« повернутися до списку новин