Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

З 16 по 20 вересня проходив  Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу у межах правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції “Я маю право!”.

Практичні психологи та соціальні педагоги  закладів освіти району долучилися до проєкту та проводили з учнями правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нульової толерантності до цього явища, обговорювали питання, як відрізнити булінг від звичайного конфлікту та, які види булінгу існують”.

У Дарахівській ЗОШ І-ІІІ ст.. практичний психолог Ліснічук Наталія Романівна разом з учнями школи створили інформаційні бюлетні, організували відеолекторій та провели загальношкільний флешмоб щодо недопущення цькування у школі.

Практичний психолог Ладичинської ЗОШ І-ІІ ст.. Глад Руслана Павлівна провела тренінгове   заняття «Стоп  булінг»  у 8  класі,  «Булінг  причини і наслідки»- 7-9 кл. та інформаційно-профілактичний захід «Подолаєм   булінг   разом !»-6-7  кл.« повернутися до списку новин