Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Привітай українського воїна-захисника з Великоднем

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, підтримка, повага та любов небайдужих людей.

16 квітня у відділі освіти Теребовлянської РДА, в освітніх закладах району, Іванівської, Золотниківської та Микулинецької ОТГ успішно пройшла благодійна акція "Привітай українського воїна-захисника з Великоднем".

Діти, разом з вчителями, вихователями намалювали для наших захисників малюнки та написали свої побажання з нагоди Великодніх свят.

Особливі слова вдячності не байдужим дітям, адміністраціям, та педагогічним колективам:

Теребовлянського навчально-виховного комплексу, Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру, Микулинецької опорної школи І-ІІІ ступенів, Дарахівського дошкільного навчального закладу, Соколівської, Бурканівської, Багатківської, Соснівської ЗОШ І-ІІ ступенів; Іванівської, Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Струсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Степана Будного; Дружбівської ЗОБШ І-ІІІ ступенів; НВК Варваринська ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок.

 

 

 

Різного виду вироби-обереги, листи, малюнки, вітальні листівки, писанки, творчі учнівські роботи тощо передано Волонтерам ГО «Теребовлянська вежа».

Нехай великодні дзвони розвіють сумніви та негаразди, принесуть мир і спокій, любов і злагоду в кожну українську сім’ю, в кожне серце волонтерів та наших захисників.« повернутися до списку новин