Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Фінал І туру конкурсу «Учитель року -2019»

Відповідно до наказу відділу освіти Теребовлянської РДА від 14 листопада 2018 р. №251 «Про організацію та  проведення І туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року-2019”»,  з метою пошуку і підтримки творчо працюючих педагогів, активізації роботи з поширення кращого педагогічного досвіду та педагогічних інновацій 05-06 грудня 2018 року на базі Теребовлянського навчально-виховного комплексу проходив конкурс „Учитель року-2019” в номінації «Географія», в НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" Тернопільського району - в номінації «Основи здоров’я».

Свято педагогічної майстерності відкрила завідувач райметодкабінету, заступник голови оргкомітету Сурмай Л.О., яка представила присутнім всіх конкурсантів, розповіла про їхні здобутки і педагогічну майстерність.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернувся директор Теребовлянського НВК Архитко О.В.

У І етапі конкурсу взяли участь 4 педпрацівники: Барладин К.В. (Микулинецька опорна ЗОШ І-ІІІ ст. Теребовлянського району), Твердохліб О.Д. (НВК "Довжанківська ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ" Тернопільського району), Волинець П.А. ( НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" Тернопільського району), Логін Г.В. (НВК"Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" Байковецької сільської ради). Учасники пройшли 3 конкурсні випробування: "Тестування з фахової майстерності",  "Методичний практикум", "Урок". Переможцем стала учитель НВК "Довжанківська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" Тернопільського району Твердохліб О. Д.

Учитель географії Микулинецької  опорної ЗОШ І-ІІІ ст. Барладин К.В. виборов ІІ місце.

Учитель Ладичинської ЗОШ І-ІІ ст. Дичковський В.М. зайняв ІІІ місце в номінації «Основи здоров’я».

Переможці та учасники конкурсу педагогічної майстерності  нагороджені подарунками. Участь педпрацівників у конкурсі буде враховано при черговій та позачерговій атестації. Тепле спілкування між кращими педагогами Теребовлянського, Тернопільського   районів та Байковецької сільської ради продовжилося за солодким столом, кошти на який традиційно надала рада районної організації профспілки працівників освіти і науки (голова Слободянюк Д.М.).

Від усієї душі вітаємо переможців та лауреатів конкурсу «Учитель року – 2019».        

Оргкомітет та журі І туру конкурсу висловлюють щиру подяку всім учасникам за творчий ентузіазм, незгасне бажання досягти вершин професійної майстерності.

Безперечно, приємно  і  важливо  мати  визнання  колег, високопрофесійних спеціалістів, здатних об'єктивно оцінити  твою  роботу. Але  якою  високою  не була  б  та  оцінка, найвищий бал учителю можуть поставит тільки учні, вихованці. 

Мільйон призів не замінять посмішки дитини та вдячності батьків. Це сенс життя  справжнього  Учителя.« повернутися до списку новин