Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Методичне консультування керівників міжшкільних методичних об’єднань вчителів історії та правознавства

                   18 вересня 2018 року у відділі освіти методистом Теребовлянського  РМК Недокус Н.Т. проведено методичне консультування керівників  міжшкільних методичних об’єднань вчителів історії  та  правознавства, в якому взяли участь Найчук О. О. (Микулинецька опорна ЗОШ І-ІІІ ст.), Медвідь Л.Я. (НВК «Варваринська ЗОШ І-ІІ ст.-сад»), Бельзецький І.М. (Вишнівчицька опорна ЗОШ І-ІІІ ст.), Маловський А.С. (Буданівська ЗОРШ І-ІІІ ст.). 

                   Проаналізовано роботу методичних об’єднань за поточний навчальний рік та результативність участі учнів у предметних олімпіадах, визначено пріоритетні напрями діяльності з підготовки вчителів до роботи в умовах Нової української школи, оновлених навчальних планів і програм, а також з готовності до  практичної реалізації у 10 кл. інтегрованого курсу «Громадянська освіта».

                 Методист надала рекомендації щодо планування і вдосконалення роботи міжшкільних методичних об’єднань, організації інтерактивних форм  та методів роботи з педагогами з метою підвищення їх професійної майстерності.

                 На засіданні йшлося також про потреби в оновленні навчально-методичного забезпечення та використання мультимедійних засобів на уроках історії.« повернутися до списку новин