Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

27 травня 2019 р. у Млиниському парку відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), метою якої є виховання юних патріотів України на засадах козацько-лицарської духовності та здорового способу життя. У грі взяли участь 16 команд.

Учасників гри благословив військовий священник Михайло Кільчицький.

Начальник відділу освіти Кацан Й.П. привітав учасників змагань і зазначив, що  такі ігри як «Сокіл», «Джура» виконують важливу функцію – виховання новітнього покоління борців за Україну та державу, а також побажав їм відваги, успіхів та впевненості, застосувати здобуті знання на практиці.

Танцями і піснями привітали юних учасників гри та надихнули їх на перемогу учні Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

У цьогорічній грі «Сокіл» («Джура») взяли  участь 16 команд  (1288 учнів) закладів загальної середньої освіти району, Золотниківської, Іванівської та Микулинецької ОТГ («Сокіл» - 7, «Джура» - 9).

У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники гри  продемонстрували  свої знання, вміння і практичні навики у багатьох видах змагань.

Результати гри  «Джура»:

І місце - команда Соколівської ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІ місце – команда Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ст;

ІІІ місце – команда Дружбівської ЗОБШ І-ІІІ ст.

Результати гри «Сокіл»:

І місце - команда Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – команда Золотниківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – команда Дружбівської ЗОБШ

З 10 по 14 червня 2019 р. на території урочища «Червоне»  Заліщицького  району в обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»). Теребовлянський район представлятимуть команди-переможці Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ст. та Соколівської ЗОШ І-ІІ ст.« повернутися до списку новин