Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Засідання Школи методичного менеджменту

 16 листопада 2018 року на базі райметодкабінету відбулося засідання Школи методичного менеджменту керівників та заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи (стаж роботи на посаді до 10 років). Заняття проходило у формі тренінгу.

 Досвідом роботи поділилася директор Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сова Ю.Ф. Вона презентувала свою систему роботи щодо здійснення контрольно-аналітичної діяльності в закладі. Розкрила питання «Внутрішньошкільне управління. Організація проведення нарад при директорові». 

 Завідувач райметодкабінету Сурмай Л.О. розповіла про науково-методичне та організаціне забезпечення неперервної освіти педагогічних кадрів засобами атестації.

 Сурмай Л.О., завідувач районного методичного кабінету, та заступник директора з навчально-виховної роботи Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бружина Т.В. провели  практикум «Алгоритм підготовки до відвідування уроків. Від аналізу – до управлінського рішення.», який розвинув  вміння працювати в команді, підвищив комунікативні навички керівників та заступників. Слухачі школи отримали матеріали із зразками аналітичних довідок за результатами вивчення системи роботи вчителя, орієнтовні накази, схеми аналізів уроків тощо.

  « повернутися до списку новин