Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Заклади освіти району провели заходи у рамках акції «16 днів проти насильства»

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у закладах освіти району проводяться заходи у рамках акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. Особлива увага під час проведення акції приділялась питанням домашнього насилля. Адже сім‘я – це те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту.

   У  Кобиловолоцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено :

-        інформаційно – пізнавальна година «16 днів проти насильства»;

-        виготовлення стінгазети «Ми проти жорстокого поводження…»;

-        бібліотечна виставка «16 днів проти насильства»;

-        анкетування серед старшокласників на виявлення насильства в сім’ї та у школі»

-        флешмоб «Ми проти насильства. Ми за любов і доброту!»

-        пізнавальна гра «Наші долоньки проти насильства»

-       круглий стіл з батьками «Сім’я – простір без насильства»

Педагогам закладу надано рекомендації щодо реагування на прояви булінгу взакладі.

         У Дружбівській багатопрофільній ЗОШ І-ІІІ ст.  в  10,11 класах проведено бесіду "Торгівля людьми.Як не стати жертвою? Розглянуто схему діяльності злочинних груп.

Демонстрація фільму "Життя на продаж".

У 9 класі показано фільм про види експлуатації "Небезпечна гра".

04.12. соціальний педагог Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ст.. Горячова М.В. провела інформаційний урок до «Дня людей із інвалідністю» з дев'ятикласниками. Гаслом уроку було «Рівний рівному»! Діти ознайомились із правовою ситуацією захисту та забезпечення людей із інвалідністю.

     В Ілавченській ЗОШ І- ІІІ ст.  організовано перегляд фільму ''Станція призначення-життя''

     У Дарахівській  ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся брифінг з дільничним офіцером Тишкевич О.А. і флешмоб :"Розірви коло" , проведено арт-терапевтичне заняття:Мій світ без насилля.

            Практичний психолог Ладичинської ЗОШ І-ІІ ст.. обговорила з учнями  7   класу     питання   «Як  не  стати   жертвою  насилля».

       У Стусівській санаторній ЗОШ І-ІІІ ст..проведено тренінгове заняття «Ми прити насильства»та переглід відеороликів «Розірви коло».

Учні   8-9  класів   переглянули   фільм  про  торгівлею   людьми.

            Профілактика жорстокої поведінки, бездоглядності дітей, непорозуміння в сім‘ї - завдання, яке стоїть перед педагогами та практичними психологами шкіл. Ми повинні донести до дитини розуміння того, що насилля є порушенням прав людини.

 

 « повернутися до списку новин