Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Нарада директорів закладів дошкільної і загальної середньої освіти

З першого питання слухали: Сурмай Л. О.  – завідувач Теребовлянського районного методичного кабінету про атестацію педагогічних працівників як складову управлінської діяльності

З другого питання слухали:  Голочинську І. О. – методиста Теребовлянського  районного методичного кабінету про організацію методичного супроводу кадрової роботи в закладах освіти.   

  

З третього питання слухали: Демборинську О.В. – методиста з охорони праці відділу освіти Теребовлянської районної держаної адміністрації про правові аспекти питань з охорони праці та безпеки життєдіяльності у 2018-2019 навчальному році.

З четвертого питання слухали: Яцух Н.І.- головного спеціаліста відділу освіти Теребовлянської районної держаної адміністрації про особливості подання статистичної звітності у 2018-2019 навчальному році закладів освіти району Іванівської, Микулинецької, Золотниківської, Хоростківської ОТГ.

 

З п’ятого  питання слухали: Яцух Н.І.- головного спеціаліста відділу освіти Теребовлянської районної держаної адміністрації про формування та удосконалення роботи з обліку дітей та підлітків шкільного віку.

З шостого  питання слухали: Яцух Н.І.- головного спеціаліста відділу освіти Теребовлянської районної держаної адміністрації про стан організації харчування та підвозу дітей у 2018-2019 навчальному році.

 

З сьомого  питання слухали: Бескупович Н. В.- головного бухгалтера відділу освіти Теребовлянської районної держаної адміністрації про те, що фінансова автономія освітянських закладів – запорука успіху освітянської реформи.

З восьмого питання слухали: Яцух Н.І.- головного спеціаліста відділу освіти Теребовлянської районної держаної адміністрації та Савчук О. В.- юрисконсульта кабінету бібліотечних фондів, засобів навчання і соціального розвитку відділу освіти Теребовлянської районної держаної адміністрації про роботу веб-сайтів та забезпечення прозорості, інформаційності та відкритості закладів освіти.

 

З дев'ятого  питання слухали: Савчук О. В.- юрисконсульта кабінету бібліотечних фондів, засобів навчання і соціального розвитку відділу освіти Теребовлянської районної держаної адміністрації про стан виконання дисципліни, роботу із зверненнями і скаргами громадян.

 

 

З десятого  питання слухали: Бескупович Н. В.- головного бухгалтера відділу освіти Теребовлянської районної держаної адміністрації про заходи щодо 10% енергозбереження в закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти на 2018-2019 навчальний рік

 « повернутися до списку новин