Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Україна на шляху до Європи

З метою інтегрування в європейське суспільство, відзначення Дня Європи заклади освіти Теребовлянського району, Іванівської, Золотниківської, Микулинецької ОТГ провели заходи, що сприйнялися як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

Як підсумок, 22 травня 2019 року проведено виставку учнівських малюнків у приміщенні районної бібліотеки.

Методисти Теребовлянського РМК Руслана Савончак і Надія Недокус спільно з районною бібліотекою (директор Людмила Кручиніна ) організували і провели огляд дитячих робіт.

Малюнки висвітлюють прагнення молоді до кращого життя. Сьогодні Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання.

У виставці активну участь взяли учні Теребовлянського НВК, Золотниківської ЗОШ І-ІІІ ст., Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ст., Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., Буданівської ЗОШ І-ІІІ ст., Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сороцької ЗОШ І-ІІ ступенів, НВК «Варваринська ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок».

 

Малюнки відзначаються багатством думки, технікою виконання, а основне – бажанням жити щасливо.

У роботі взяли участь начальник відділу освіти Йосип Кацан та начальник відділу культури і туризму, спорту та охорони здоров’я Ігор Мудрик.

 

Виставка діятиме у приміщенні районної бібліотеки до 15.06 2019 року. Тож ласкаво запрошуємо.« повернутися до списку новин