Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Пробне ЗНО онлайн

Відповідно до  внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти. Український центр оцінювання якості освіти пропонує учасникам пройти тестування вдома.

 Тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів можна отримати в  особистих кабінетах учасників.

Інструкція для учасників Пробного ЗНО-2020

15 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти,  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури:

  •   виконати завдання тестового зошита;
  •   до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів;
  •   отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО:

  •   упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  •   до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  •   отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом  намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня. 

За матеріалами сайту Українського центру оцінювання якості освіти.« повернутися до списку новин