Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Карантин продовжено

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні вирішив запровадити на 30 днів надзвичайну ситуацію на території усієї країни через поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Таким чином, до 24 квітня буде продовжено й усі карантинні заходи.

Карантин, в режимі якого живе нині вся Україна, - це комплекс медико-санітарних і адміністративних обмежувальних заходів, спрямованих на попередження поширення інфекційної хвороби, зокрема, вірусу Covid-19.

Загальнонаціональний карантин - це безпрецедентний захід в історії нашої країни. Ми всі складаємо цей іспит вперше, і наше спільне завдання - мінімізувати загрозу поширення небезпечної хвороби.

Тому дуже важливо, виконувати самим і навчити дітей, дотримуватися   певних правил.

Зберігати соціальну дистанцію - тобто не наближатися одне до одного менше ніж на півтора метри. Маленькі діти можуть не усвідомлювати цього, особливо під час активних ігор. Тому на час карантину їх краще обмежити.

На деяких поверхнях вірус може жити від декількох годин до декількох днів. Уникати спортивних, ігрових конструкцій та інших поверхонь, яких торкається багато людей.

               « повернутися до списку новин