Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Профілактика та попередження насильства та булінгу в школі

07 грудня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів «Профілактика та попередження насильства та булінгу в школі».

Відкрила семінар методист-психолог райметодкабінету Трендовацька О.В., яка ознайомила присутніх з проблемою профілактики булінгу в школі. Директор Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сова Ю. Ф. та заступник з виховної роботи Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст. Поліщук М.М. наголосили на важливості роботи практичного психолога в школі, відзначили високий професіоналізм фахівців психологічної служби закладів освіти.

Теоретичну частину семінару представила практичний психолог Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст. Предик М.М. Ознайомила присутніх з поняттям булінгу як соціальної проблеми, окреслила основні завдання роботи практичних психологів та соціальних педагогів щодо попередження та профілактики насильства в учнівському середовищі.

В рамках практичної частини семінару психолог та соціальний педагог Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ліснічук Н.Р. презентувала вправи та техніки для розвитку емпатійності та згуртованості в учнівському колективі. Семінар пройшов в дружній, невимушеній атмосфері. Присутні активно задавали питання, ділилися власним досвідом з даної проблеми.« повернутися до списку новин