Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Колегія відділу освіти «Концепція «Нова українська школа» - перші кроки реалізації системи освіти Теребовлянщини»

Навчатися і навчати по-новому! Таким гаслом керувалися всі присутні на колегії районного відділу освіти Теребовлянської РДА, що пройшла на базі Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів 30 серпня 2018 року. В  роботі колегії взяли участь директори закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району, Микулинецької, Іванівської та Золотниківської ОТГ, заступник голови з гуманітарних питань Золотниківської сільської ради  Кузьменюк О.І., спеціаліст з питань освіти та гуманітарного розвитку Іванівської сільської ради Любович А.В. Привітали учасників колегії голова райдержадміністрації Ништа Ю.М., заступник голови районної ради Трапова О.М. та  голова Микулинецької селищної ради  Осіпчук П.І. Начальник відділу освіти  Йосип  Кацан доповідав про реалізацію концептуальних засад Нової української школи у районі. Він охарактеризував  розпочату реформу як таку, що дає нові можливості для розвитку і підвищення своєї конкурентоспроможності здобувачам освіти, освітянам та закладам освіти. У школах   проводиться відповідна робота щодо забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти. Ефективність  реалізації концептуальних засад Нової української школи  досягається за умови партнерської взаємодії всіх учасників освітнього процесу.

         Методист райметодкабінету Лазорчик І.Б. у своєму виступі  «Зміна парадигми освітнього процесу - як запорука впровадження Нової української школи» висвітлила питання створення нового освітнього середовища та впровадження Державного стандарту в початкових класах.

            Досвідом роботи ділилися директор Микулинецької опорної  ЗОШ І-ІІІ ступенів Шафранська З.С., заступник директора з навчально-виховної роботи Петрушка С.В.,  директор Микулинецького центру  туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій, творчості дітей та юнацтва Кольба І.А.

          Члени колегії та директори закладів освіти  ознайомилися з навчально-матеріальною базою Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів, філій  опорного закладу і  Микулинецького дитячого ясла-садка «Веселка».

          Колегією було прийняте рішення щодо шляхів реалізації Концепції «Нова українська школа» у закладах освіти району та ОТГ.« повернутися до списку новин