Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

районна інструктивно - методична нарада - семінар завідувачів дошкільних навчальних закладів

14.11.2017 року в актовому залі відділу освіти відбулася  районна інструктивно - методична нарада - семінар завідувачів дошкільних навчальних закладів.

         Розглянуто  два питання:

  • Про методичні рекомендації  з впорядкування номенклатури справ  в дошкільних навчальних закладах;
  • Про інноваційні технології  та методики в галузі дошкільної освіти.

 

       Відкрила  нараду - семінар   Яцух Н.І., головний  спеціаліст відділу освіти, яка наголосила на основних завданнях в галузі дошкільної освіти  згідно вимог Закону «Про дошкільну освіту» та впровадження вимог ст. 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу» Закону України « Про освіту».

        З першого питання «Про методичні рекомендації  з впорядкування номенклатури справ  в дошкільних навчальних закладах» слухали  Кубашек С.С., методиста з   дошкільної освіти яка  наголосила на  вимоги наказу МОН від 01.10.2012 року «Про затвердження Примірної інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах» і наказу відділу освіти від 01.11.2017 року №288 « Про затвердження номенклатури справ  в дошкільнох навчальних закладах». Досвідом роботи з ведення номенклатури справ  поділилася Орищук З.Л.,завідувач  Сороцького ДНЗ. Учасники семінару отримали  в електронному варіанті пакет матеріалів для впорядкування номенклатури справ в закладі  та інформаційний вісник «Інноваційні технології та методики в  дошкільній освіті»

 

          У другій частині  наради - семінару Кравчук В.П., завідувач Микулинецького ДНЗ, ознайомила присутніх з системою роботи  педагогічного колективу закладу  з використання інноваційних технологій в дошкільній освіті , провела практичне заняття з завідувачами ДНЗ ройону щодо використання  вихователями інноваційних методик у закладах які вони очолюють.

      Кубашек С.С., методист з   дошкільної освіти провела презентацію  методичного вісника «Інноваційні технології та методики в дошкільній освіті»

      

       Учасники семінару отримали  в електронному варіанті пакет матеріалів для впорядкування номенклатури справ в закладі  та інформаційний вісник «Інноваційні технології та методики в  дошкільній освіті»« повернутися до списку новин