Відділ освіти Теребовлянської Районної Державної Адміністрації
48100, м. Теребовля, вул. І. Франка,3,

Кращі практики дистанційної форми навчання

Кращі практики дистанційної форми навчання у закладах загальної середньої освіти  району, Іванівської та Микулинецької ОТГ

НВК "Варваринська ЗОШ І-ІІ ступенів дитячий сад"

У Facebook (на сторінці закладу освіти НВК «Варваринська ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок») вказано сайт закладу освіти   http://nvk-varvaryntsi.at.ua/ , де можна знайти завдання з усіх предметів. Вчителі мають створені окремо viber-групи у класах, де закидають посилання на відео, на завдання самостійних та контрольних робіт (електронні посібники),  запрошення на заплановані конференції в Zoom. Такі соціальні пабліки, як Телеграм, Viber, месседжер Facebook також увійшли у шкільне життя. Усі користуються передачею інформації через ці соцмережі. Перегляд відео-уроків також значно впливає на процес навчання, формується комунікаційна компетентність учня. Це стає можливим через використання сервісу канал YouTube.

  Педагоги закладу працюють над використанням  сервісу Zoom  для проведення дистанційних занять, над складанням завдань в Google Classroom,  використанням онлайн-дошки. Для дистанційного навчання  використовують різні освітні веб-ресурси та онлайн-платформи, віртуальні класні кімнати Google Classroom; мультимедійні матеріали, навчальні відеофільми, інтерактивні вправи; для отримання зворотнього зв’язку використовують електронну пошту,соцмережі, онлайн-тестування.